esmaspäev, juuli 28, 2008

Džunglikord


Maikuus teavitasin külaseltsi toredast algatusest, et paigutasime kolme kohta rannas istepingid. Millalgi oletatavasti viimase kahe nädala sees on keegi pahatahtlik aga jõudnud Niinepuu tee muuli äärest kaks pinki endaga kaasa viia. Väga kurb ja inetu.

Isekalt mõteldes loodan vaid, et kurikael(ad) ei ole Randvere elanik(ud). Muidu võiks meie külaelanike - 1200 kuni 2000 inimese - ühtekuuluvustunnet nimetada "vapustavaks".

Palun siiski kõigil seltsi liikmetel käia külavahel ringi lahtiste silmadega. Võimalik, et kellegi aeda on tekkinud just sellised kaks pinki nagu meil nüüd kaduma on läinud. Varaline kahju seltsile on umbes 2000 krooni. Kaudselt on see kahju tabanud ka igat seltsiliiget, kes on liikmemaksu tasunud.

Meenutuseks, kuidas need pingid valmisid: http://randvere.blogspot.com/2008/05/kevadised-toimetused.html.

Liikmemaksudest rääkides... On ka neid, kellel on maksmata asutamise aegadest... Khm, khm...


Aga veidi teemast kõrvale kaldudes. Hakkasin otsima politsei kodulehelt andmeid, kuhu oleks sobilik teade meid tabanud vargusest saata, ja leidsin, et on loodud täitsa mugav ja meeldiv võimalus esitada avaldus elektroonilise kanali abil. E-Eesti areneb jätkuvalt ja minu jaoks on seda meeldiv näha.

1 kommentaar:

Jaan Väljaots ütles ...

Pingid said valmistatud spetsiaalselt rasketest palkidest, et neid minema ei tassitaks. Selge, et vargad on kasutanud veovahendit. Siit küsimus - kas poleks aeg hakata mõtlema autode ligipääsu piiramist ka Niinepuu tee muulile?